Dnes 29.5.2024: 6:00 - 17:00

Svatební kytice

Svatba je bezpochyby jeden z největších a nejkrásnějších životních momentů. V tento den si každá nevěsta přeje mít vše podle svých představ a přání. Krásné šaty, svatební prstýnky, dobré jídlo, pití a společnost...to je jen zlomek toho, co se řeší při plánovaní svatby. Ovšem jedním ze stěžejních prvků je právě svatební kytice.  Každá žena je jiná a podle toho by měla vypadat i její svatební kytice. Nebojte se říct své přání a my se budeme jej snažit splnit.

Chcete svatební kytici bohatou, lehce zdobenou, malou, velkou, laděnou do určité barvy či tvaru, netradiční nebo složenou z Vašich oblíbených květů? To pro nás není problém. Mimo to jsme Vám schopni doladit celou svatební květinovou výzdobu a kytice, jako jsou například kytice pro družičky, korsáž pro ženicha, kytice pro rodiče, dekorace na auta, na svatební tabuli atd. Zajistíme také dovoz či instalaci.

Máte-li dotaz, který se týká právě Vaší svatební kytice či výzdoby? Neváhejte se na nás obrátit buď osobně, emailem nebo telefonicky.