Dnes 15.6.2024: 7:00 - 12:00

Řezané květiny

Kytice pro radost, jako poděkování, k narozeninám, svátku, k životnímu jubileu a tak bychom mohli pokračovat dál a dál. Krásná a čerstvá řezaná kytice nebo květina odjakživa patří k nejvyhledávanějšímu sortimentu právě při těchto příležitostech. Kytice dokáže vykouzlit úsměv na rtu, dokážete pomocí ní vyjádřit více než tisíc slov, dokážete také vyjádřit své pocity k obdarovanému a také rozzářit místnost. Na naší prodejně najdete vždy obrovské množství čerstvých řezaných květin různých druhů, barev, stylů a kombinací. Vždy u nás najdete i připravené vazby, ale také Vám ihned či objednávku naše floristky zhotoví kytici dle Vašeho požadavku či přání. Za kvalitu našich květin vždy ručíme a pečlivě pro Vás vybíráme ty nejdokonalejší. Nabídka řezaných květin se obměňuje například podle sezóny. 

 
 

Chcete si koupit jednotlivé samostatné květiny nebo dozdobit málo či bohatě, případně máte zájem o střední či velké kytice, více vazeb, stylově sladěné ... to vše není pro nás žádný problém a jsme vždy připraveni. Najdete u nás velmi oblíbené růže, barevnou škálu gerber, slunečnice, chryzantémy, vznešené lilie, kopretiny, svěží tulipány a spousty dalších.   

Nebojte se nás oslovit se svým přáním či požadavkem, jsme tady pro Vás, poradíme a pomůžeme tak, aby byl /a/ obdarovaný /á vždy spokojená /ý/ . Poradíme Vám také jak se o kytici starat, aby vydržela co nejdéle.